Ledning Individ och familj

Claus Forum

Affärsområdeschef Individ och familj

Claus Forum
070-514 39 55
claus.forum@humana.se

Helena Wretman

Divisionschef Barn och unga

Helena Wretman
070-519 67 87
helena.wretman@humana.se 

 

Divisionschef Familjehem och öppenvård 

Per Schüller
046-540 66 12
per.schuller@humana.se

Anette Ellis

Divisionschef Vuxna 

Anette Ellis
070-518 34 18
anette.ellis@humana.se

 

HR-chef

Nina Marklund
076-832 94 95
nina.marklund@humana.se 

Mikael Nygård

Affärsutvecklingschef

Mikael Nygård
072-575 35 86
mikael.nygard@humana.se 

Richard Engel

Ekonomichef

Richard Engel
072-745 55 75
richard.engel@humana.se

Eva Lindblad

Kvalitetschef

Eva Lindblad
073-322 60 19
eva.lindblad@humana.se

Caroline Almgren, marknadschef

Marknadschef

Caroline Almgren
070-520 26 55
caroline.almgren@humana.se 

Kontakta oss
Sök jobb här

Få senaste nytt

Prenumerera på vårt nyhetsbrev.
/Global/IoF/Nyheter.PNG