Koncernledning

Rasmus Nerman

VD och Koncernchef

Rasmus Nerman
070-828 18 60
rasmus.nerman@humana.se

Ulf Bonnevier

CFO och Vice VD

Ulf Bonnevier
08-599 299 10 
ulf.bonnevier@humana.se

Helena Pharmanson

Kommunikationschef

Helena Pharmanson
08-599 299 05 eller 073-434 46 44
helena.pharmanson@humana.se

Eva Nilsson Bågenholm

Kvalitetsdirektör

Eva Nilsson Bågenholm
08-599 299 11 eller 070-000 18 55
eva.nilsson.bagenholm@humana.se

Cecilia Lannebo

IR-ansvarig

Cecilia Lannebo
072-220 82 77
cecilia.lannebo@humana.se

Harald Wessman

Affärsområdeschef Assistans

Harald Wessman
019-760 86 00 eller 070-022 28 27
harald.wessman@humana.se

Eva-Lotta Sandberg

Affärsområdeschef Äldreomsorg

Eva-Lotta Sandberg
08-599 299 09 eller 070-733 88 55
eva-lotta.sandberg@humana.se

Claus Forum

Affärsområdeschef Individ och familj

Claus Forum
070-514 39 55
claus.forum@humana.se

Mona Lien porträttbild

Affärsområdeschef Norge

Mona Lien
+47 481 29 795
mlien@loeft.no

Kontakta oss
Sök jobb här

Finansiell information

Mer information om vår verksamhet och all finansiell information finns på vår webbplats för investerare.

Till webbplatsen