Hem 08-599 299 00 Växeln är öppen vardagar 8-17
Kontakta oss Hitta ett äldreboende nära dig

vecka15

Plan 2 

Måndag
Bollsport avdelning 4 kl. 11.00 

Tisdag 
Gymnastik avdelning 4  kl. 11.00  

Onsdag 
Frågesport avdelning 3 Kl. 11.00 

Torsdag 
Kaffe med musik avdelning 3, 4  kl. 14.30 

Fredag 
Bowling avdelning 4  kl.11.00 

Lördag 
Melodikryss avdelning 3  kl.10.00 

Söndag   

Gymnastik avdelning 3  kl. 11.00

Plan 2 

Måndag 
Bowling avdelning 4 kl. 11.00 

Tisdag 
Gymnastik avdelning 4 kl. 11.00  

Onsdag 
Frågesport avdelning 3 Kl. 11.00 

Torsdag 
Bollsport avdelning 3 kl. 11.00 

Fredag 
Gymnastik avdelning 4 kl.11.00 

Lördag 
Melodikryss avdelning 3 kl.10.00 

Söndag 
Gemensamt fika avdelning 3 , 4  kl. 14.30 

Lyssna på musik

Plan 2
Måndag
Bollsport avdelning 4 kl. 11.00 

Tisdag 
Gymnastik avdelning 4 kl. 11.00  

Onsdag 
Frågesport avdelning 3 Kl. 11.00 

Torsdag 
Bowling avdelning 3 kl. 11.00 

Fredag 
Valborgsmässoafton  

Gymnastik avdelning 4 kl.11.00 

Lördag  
1Maj  
Melodikryss avdelning 3  kl.10.00 

Söndag 
Gemensamt fika avdelning 3 , 4  kl. 14.30 

Lyssnar på musik

Plan 2 

Måndag 
Bowling avdelning 4 kl. 11.00 

Tisdag 
Gymnastik avdelning 4 kl. 11.00  

Onsdag 
Frågesport avdelning 3 Kl. 11.00 

Torsdag 
Gemensamt fika avdelning 3, 4 kl. 14.30 
Dragspelens dag(sätter på musik ) 

Fredag 
Bollsport avdelning 4 kl.11.00 

Lördag 
Melodikryss avdelning 3 kl.10.00 

Söndag 
Frågesport avdelning 3 kl. 11.00

vecka 18

 

 

vecka 20

Plan 2 

Måndag
Bowling 
avdelning 4 kl. 11.00 

Tisdag 
Tipspromenad ute i naturen   

Onsdag 
Frågesport
avdelning 3 Kl. 11.00 

Torsdag 
Bollsport 
avdelning
 3  kl. 11.00 

Fredag 
Gymnastik
avdelning 4  kl.11.00
 
Grilla korv på kvällen 

Lördag 
Melodikryss 
avdelning
 3  kl.10.00 

Söndag   
Gemensamt fika 
avdelning
 3 , 4  kl. 14.30 

Lyssna på musik 

vecka .21

Plan 2 

Med reservation för eventuella ändringar 

Måndag 
Bollsport
avdelning 4 kl. 11.00 

Tisdag 
Gymnastik
avdelning
 4  kl. 11.00  

Onsdag 
Frågesport 
avdelning
 3 Kl. 11.00 

Torsdag 
Bowling
avdelning
 3  kl. 11.00 

Fredag 
Gymnastik
avdelning 
4  kl.11.00 

Lördag 
Melodikryss
avdelning
 3  kl.10.00 

Söndag
Gemensamt fika på respektive avdelning 
Lyssna på musik kl.14.30